Viskas apie gyvūnus.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Viskas apie gyvūnus.

Laukiami visi nariai kurie myli gyvūnus ir nori juos labiau pažinti.
 
rodiklisrodiklis  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 marceborzoi

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
marceborzoi
Šunų moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 62
Registration date : 2009-03-06

marceborzoi Empty
RašytiTemos pavadinimas: marceborzoi   marceborzoi I_icon_minitimePen. 03 06, 2009 2:12 pm

marceborzoi Filmukinecl2
Esu 14-metė iš Vilniaus. Mano tikras vardas- Martyna. Šunimis domiuosi nuo ankstyvos vaikystės, kadangi dar tada mane į šį kelią užvedė mano pusseserė kinologė, kuri dabar jau gan žinoma Lietuvoje. Ilgą laiką dirbau tik su Vokiečių Aviganiais, po to pradėjau lankyti JH mokyklą, o ten teko užsiiminėti visai kitomis veislėmis. Taip įsibėgėjau ir kitų šunų tarpe. Dalyvauju parodose, JH konkursuose, išstatinėju savo ir kitų šunis, ruošiu šunis parodai, galiu pamokinti žmogų išstatyti savo šunį. neseniai pradėjau domėtis Grūmingu. Taip pat esu GGT Pifas atstovė renginiuose. Myliu beglobiukus, kol neturėjau šunų, visad priimdavau kokį nors katinuką. Dabar auginu 2 šunis.
Atgal į viršų Go down
InuTė
Administratorius
Administratorius



Pranešimų skaičius : 272
Miestas : Plungė
Registration date : 2009-03-03

marceborzoi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: marceborzoi   marceborzoi I_icon_minitimePen. 03 06, 2009 2:20 pm

Sveika atvykusi į mūsų forumą,Martyna draugai.
Atgal į viršų Go down
https://egzotika.forumlt.com
marceborzoi
Šunų moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 62
Registration date : 2009-03-06

marceborzoi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: marceborzoi   marceborzoi I_icon_minitimePen. 03 06, 2009 2:25 pm

Tai, kad aš jau buvau Very Happy Tik, kad dabar naujas... Šiaip šitas fainesnis, patogesnis kaip forumas, bet mažiau žmonių ir dar kai kas man nepatinka... Bet tiek to- būsiu tolerantiška ir nesakysiu Razz
Atgal į viršų Go down
InuTė
Administratorius
Administratorius



Pranešimų skaičius : 272
Miestas : Plungė
Registration date : 2009-03-03

marceborzoi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: marceborzoi   marceborzoi I_icon_minitimePen. 03 06, 2009 2:27 pm

Pasakyk Smile. Na šiame forume esi naujokė hihihi. Tiek,kad ten buvom įsibėgėję,bet pasistengsiu pratęsti senas diskusijas mirksiukas. Man šis forumas įdomesnis,stilių žadu pakeist Smile. Užpildžiusi anketą galėtum būti šunų moderatore,tavimi aš pasitikiu draugai.
Atgal į viršų Go down
https://egzotika.forumlt.com
marceborzoi
Šunų moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 62
Registration date : 2009-03-06

marceborzoi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: marceborzoi   marceborzoi I_icon_minitimePen. 03 06, 2009 2:30 pm

Gerai, pratęsiam, pratęsiam diskusijas mirksiukas A, mačiau ten tą anketą, kai vėl prisėsiu prie PC užpildysiu, nes dabar turiu lėkt liūdnas
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Šunų moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 62
Registration date : 2009-03-06

marceborzoi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: marceborzoi   marceborzoi I_icon_minitimePen. 03 06, 2009 2:31 pm

Uoj ne, pasirodo dar nereik lėkt Laughing Susipyniau laike... Shocked Einu tada dabar anketos pildyt
Atgal į viršų Go down
InuTė
Administratorius
Administratorius



Pranešimų skaičius : 272
Miestas : Plungė
Registration date : 2009-03-03

marceborzoi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: marceborzoi   marceborzoi I_icon_minitimePen. 03 06, 2009 2:31 pm

marceborzoi rašo:
Gerai, pratęsiam, pratęsiam diskusijas mirksiukas A, mačiau ten tą anketą, kai vėl prisėsiu prie PC užpildysiu, nes dabar turiu lėkt liūdnas
Gerai draugai. Iki.
Atgal į viršų Go down
https://egzotika.forumlt.com
Sponsored content





marceborzoi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: marceborzoi   marceborzoi I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
marceborzoi
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Viskas apie gyvūnus. :: Bendros kategorijos :: Mūsų forumiečiai-
Pereiti į: